Hanus & Švrček
(+420) 703 148 553  (Po-Pá: 8:30-18:00)
Menu
 
 

Právní služby Obchodní právo

Služba
 
 

Smlouvy týkající se podnikatelské i nepodnikatelské činnosti

  • Zpracujeme pro Vás jakoukoliv smlouvu dle Vašich požadavků v rámci Vaší podnikatelské i nepodnikatelské činnosti.
 

Zakládání, přeměny, likvidace všech forem obchodních společností

  • Učiníme nutné kroky k založení a vzniku Vaší obchodní společnosti (a. s., s. r. o., k. s., v. o. s.), přeměnám i zániku a likvidaci. Sepíšeme pro Vás zakladatelské dokumenty, obstaráme zápisy do veřejného rejstříku, zajistíme veškeré aspekty přeměny obchodní společnosti při fúzi, rozdělení, převodu obchodního podílu na společníka či třetí osobu nebo při změně právní formy.
 

Zajištění podnikatelských oprávnění

  • Připravíme pro Vás dokumenty pro zajištění živnostenských a jiných podnikatelských oprávnění. Poskytneme Vám podporu pokud podnikáte jako samostatný podnikatel, např. i smluvní úpravou vztahu s odpovědným zástupcem.
 

Obchodní podmínky, ochrana osobních údajů (GDPR), cookies a další

  • Zpracováváme obchodní podmínky (nejen) internetových e-shopů a jejich systémů tak, aby splňovaly podmínky stanovené právním řádem a poskytneme Vám podporu v otázkách ochrany osobních údajů.
 

Ochranné známky, průmyslové vzory, autorská práva, nekalá soutěž

  • Zajistíme Vám právní pomoc v oblasti autorského práva, budeme Vás zastupovat v řízení o zápisu ochranných známek, připravíme či zkontrolujeme pro Vás licenční smlouvu, budeme pro Vás vymáhat Vaše nároky z neoprávněného užívání autorského díla, ochranné známky či průmyslového vzoru, zajistíme převod doménového jména významného pro Vaší internetovou prezentaci.
 

Zastupování či právní pomoc při právních jednáních

  • Zajistíme Vám svolání a následný průběh jednání orgánů Vaší korporace (např. valné hromady) a budeme Vám při těchto jednáních asistovat.
 

Sporná agenda

  • Samozřejmostí je zajištění zastoupení ve všech typech sporů vznikajících z obchodněprávních vztahů, a to v řízeních před soudy, správními orgány, rozhodci a jinými institucemi.
 

Nenašli jste co jste hledali?

Poskytujeme velké množství služeb, jehož kompletním výčtem vás nechceme zahlcovat. Obraťte se na nás a zeptejte se.