Hanus & Švrček
(+420) 703 148 553  (Po-Pá: 8:30-18:00)
Menu
 
 

Právní služby Pracovní právo

Služba
 
 

Pracovně právní dokumenty

  • Vyhotovíme či zkontrolujeme pro Vás pracovní smlouvy, dohody o pracovní činnosti či provedení práce, dohody o hmotné odpovědnosti, manažerské smlouvy i listiny směřujících k ukončení pracovního poměru (včetně vzorové dokumentace a manuálů k používání vzorů).
  • Zajistíme kompletní právní asistenci pro zaměstnavatele i zaměstnance v rámci hromadných propouštění, řešení otázek bezpečnosti práce, konkurenčních doložek, rovných příležitostí, agenturního zaměstnávání, apod.
 

Neplatné skončení pracovního poměru

  • Provedeme Vás předsoudním jednáním, posoudíme pro Vás platnost či neplatnost výpovědi nebo jiného typu skončení pracovního poměru, připravíme pro Vás žalobu na neplatné skončení pracovního poměru a budeme Vás v tomto řízení dále zastupovat.
 

Diskriminace na pracovišti

  • Zajistíme komplexní poradenství i zastoupení v oblasti diskriminace a šikany na pracovišti, a to zejména na úseku odměňování, přístupu k zaměstnancům apod.
 

Náhrada škody

  • Pomůžeme Vám uplatnit náhradu újmy po svém zaměstnavateli a vyjednáme pro Vás maximální možné odškodnění.
 

Poradenství

  • Poskytneme Vám konzultace v oblasti pracovního práva, kolektivního vyjednávání a všech souvisejících pracovněprávních oblastech pro zaměstnance i pro zaměstnavatele.
 

Nenašli jste co jste hledali?

Poskytujeme velké množství služeb, jehož kompletním výčtem vás nechceme zahlcovat. Obraťte se na nás a zeptejte se.